Multi-Edge Flex Afboording 100 x 7cm, set van 4 stuks
- Vanaf 2 sets of meer betaalt u € 18,00 en bespaar 28%
- Vanaf 3 sets of meer betaalt u € 15,00 en bespaar 40%
- Vanaf 4 sets of meer betaalt u € 14,00 en bespaar 44%
Productbeschrijving
Één product, eindeloze mogelijkheden: dat is de kunststof tuinafboording Multi-Edge FLEX. Met deze kantopsluiting van gerecycled kunststof creëert u eenvoudig een nette en vrijwel onzichtbare afwerking van de randen in uw tuin. Door de slimme constructie kunt u zowel strakke als glooiende en ronde vormen maken!
De lengte van 1 deel Multi-Edge FLEX is 1m, de hoogte 7cm en de dikte is 0,5 cm. Grondpennen om de afboording mee vast te zetten worden meteen meegeleverd: elke meter bevat 4 grondpennen. Voor meer eigenschappen en aanleg, zie onder.
Voorraad status | Op voorraad |
---|---|
Eigenschappen en Voordelen | De Multi-Edge FLEX onderscheidt zich van andere afboordingen door de unieke constructie. Hierdoor is het mogelijk om perfect strakke, rechte randen én glooiende vormen te maken. We zetten de eigenschappen en voordelen voor u op een rijtje: • Voor strakke en glooiende vormen
Per afboordingsdeel van 1 meter worden altijd 4 grondpennen (20cm lang) meegeleverd die u gemakkelijk kunt vastzetten met een hamer. De verschillende delen van de FLEX zijn in één beweging aan elkaar te schuiven.
Kies de Multi-Edge FLEX als u een afboording wilt die subtiel aanwezig is in de tuin. Er zijn 2 hoogtes verkrijgbaar: • 7cm (dit product), voor als u de borderrand wel enigszins zichtbaar wilt laten zijn, ideaal als u mooie lijnen wilt creëren |
Verpakking | Doos |
Levertijd | Levering is al mogelijk binnen 2 werkdagen |
Aanvullende informatie | De afboording / kantopsluiting is los te bestellen waarbij per bestelling pakketkosten worden gerekend. |
Betaalmogelijkheden | Vooraf per bank, per iDEAL, Creditcard of Paypal. Alle prijzen zijn incl. BTW. |
Multi-Edge FLEX Folder | 652.3 KB | Downloads |